Magda_7

Mój sposób na wnętrze w In Style!

Do kiosków właśnie trafił marcowy numer In Style, a w nim moje 10 pomysłów na … Mieszkanie z charakterem. W rubryce Zycie itd. opoowiadam o rodzinnych pamiątkach, które są dla mnie ważne oraz zdjęciach, które sprawiają, że moi najbliżsi, choć mieszkają daleko, są ze mną blisko. Pokazuję też swoją kolekcję szpilek (obiekt zazdrości wszystkich moich koleżanek:) i manekin, o którym zawsze marzyłam. Zdradzam, że moją ulubioną torebką Louis Vuitton jest Speedy – kultowy model zaprojektowany w 1930 roku. Miała ją między innymi Audrey Hepburn, moja ikona stylu. Wreszcie, przyznaję się, że nie umiem dbać o rośliny doniczkowe… Za to uwielbiam świeże kwiaty w wazonie (przyjmuję na urodziny, imieniny oraz z okazji bez okazji).

Bardzo gorąco polecam Wam ten artykuł, mam nadzieję, że znajdziecie w nim kilka inspiracji dla siebie. Dziękuję redakcji In Style za zaproszenie do udziału w tym projekcie:)

Magda_7

In Style marzec 2014 – Zycie itd. – 10 pomysłów na … Mieszkanie z charakterem (str. 154-157)

PS. Właśnie jedna z moich koleżanek napisała do mnie po przeczytaniu tego artykułu – Zainspirowalaś mnie tym manekinem, świetny pomysł. Cieszę się bardzo, że Ciebie zainspirowałam, Magda. Już nie mogę się doczekać, kiedy pokażesz mi swoje nowe mieszkanie!

FacebookTwitterPinteresttumblr

Leave a Reply