MG_8305

Cointreau-wersje w blasku biżuterii

Zawsze chciałam zorganizować spotkanie w butiku ORSKA. I wreszcie mi się udało:) Pretekstem był kolejny cointreau-wersyjny wieczór. Degustowaniu słodko-gorzkiego likieru towarzyszyło oglądanie nowej kolekcji Ani Orskiej. Ale zanim oczarowała nas kolekcja Memory sprawdziłyśmy swoje umiejętności za barem. Z różowym Cointreaupolitanem w dłoni mogłyśmy poczuć się niczym sama Dita von Teese. Z takim rekwizytem przymierzanie biżuterii było po prostu słodką przyjemnością…

Ilona z Cointreaupolitanem w dłoni …
… i tajemniczym uśmiechem na twarzy

Cointreauwersyjne spotkanie zbiegło się z premierą anielsko-diabelskiej kolekcji Memory. Nie wiem, czy Ania nie mogła się zdecydować i zaprojektować tylko grzeczne aniołki, czy doskonale wiedziała, że nasze serca skradną też nieposłuszne diabełki? Mam swoje przemyślenia na ten temat;)

W kolekcji Memory Orskiej znajdziecie intrygujące rogate naszyjniki…

… oraz niewinne anielskie kolczyki

Ania aka What Anna Wears przygotowuje koktajl Cointreaupolitan

Jeśli siedzi w Tobie mały diabełek, proponuję – dla kamuflażu – sprawić sobie parę anielskich kolczyków od Orskiej, a następnie umówić się z przyjaciółką na świąteczne ploteczki i cointreauwersyjne drinki. Przepis na Cointreaupolitana znajdziesz tutaj. Miłych cointreauwersji!

PS. Więcej zdjęć Cointreau Rendez-vous u Orskiej znajdziesz na facebooku.

FacebookTwitterPinteresttumblr

Leave a Reply