AC_tele_big

Telekamera Agnieszki Cegielskiej

Agnieszka Cegielska zdobyła Telekamerę w kategorii “prezenter pogody”! Otrzymała 54% głosów, osiągając drugi rekordowy wynik w plebiscycie. To kolejny dowód na to, jak bardzo cieszy się sympatią widzów. Kiedy w styczniu odbierała nagrodę Gwiazda Dobroczynności, dowiedzieliśmy się, że oddano na nią prawie 8 tysięcy głosów – co dało jej drugie miejsce pod względem ilości wszystkich głosów w konkursie.

Komentując Telekamerę Aga powiedziała: To nie jest nagroda za odkrycie. Bo przecież odkryciem nie jestem. To jest nagroda za 9 lat codziennej pracy i porannego wstawania. I, jakby nigdy nic, następnego dnia znowu wstała o 4.30 rano, by zdążyć na poranny dyżur w TVN24. I poza tym, że Jarek Kuźniar zasypywał ją w programie gratulacjami, usiłując wytrącić ją z rytmu, Agnieszka z typowym dla siebie spokojem i czarującym uśmiechem zapowiadała mroźną pogodę, rysując przed nami jednak perspektywę wiosennego ocieplenia. Typowy dzień z życia Agnieszki Cegielskiej… Może z tą różnicą, że teraz trudno jest jej przejść przez korytarze TVNu, by nie usłyszeć od prawie każdej mijanej osoby: Gratulacje, Aga! Jesteśmy z Ciebie dumni! Sama byłam wczoraj świadkiem.

Agnieszka z Telekamerą. źrodło: TVN24.pl
Agnieszka jest też nominowana w plebiscycie 3 razy ONA, organizowanym przez portal Agaty Młynarskiej OnaOnaOna. Nominowano osiem Polek, które są uosobieniem tego, co najlepsze w kobiecości. Łączą życiowe role pięknie, odpowiedzialnie, inspirująco. Spełniają się w rodzinie i w domu, osiągają sukcesy w pracy zawodowej i znajdują czas na to, by zmieniać świat na lepsze. By zagłosować na Agnieszkę, przejdź na stronę plebiscytu.
FacebookTwitterPinteresttumblr

Leave a Reply