Walentynkowe duety

Na przekór wszystkim, którzy się wymądrzają – jakie te Walentynki komercyjne, nie nasze, po co, na co i dlaczego? – zamieszczam kilka walentynkowych inspiracji. Może komuś się przydadzą?

Restaurantica poleca warszawskie miejsca, które przygotowały specjalne walentynkowe menu. Ja dorzucam jeszcze Delikatesy Esencja, które chyba się spóźniły i nie zdążyły na przegląd restauracji. Do wieczora jeszcze chwila, może ktoś skorzysta?

Królewski Kir i czekoladowy fondant – takim duetem kuszą Delikatesy Esencja…

Jeśli ktoś woli spędzić wieczór w domu, podsyłam przepis na mule, które znalazłam na zaprzyjaźnionym blogu GraBlondyn…

Tym, którzy spędzają ten wieczór z dziećmi, polecam Walentynkowe laurki na stronie Bazgroszyt.pl. Poniżej jedna z nich – chyba zaraz ją pokoloruję:)

Kredzia w czułych objęciach Ryska, czyli duet jak malowany!

Pozostając w klimatach artystycznych – trochę starszym dzieciom polecam wystawę prac Jakuba Lewandowskiego I Heart You w warszawskim Horn & More. Od momentu, gdy zobaczyliśmy gotowe plakaty, krew znacznie szybciej płynie w naszych żyłach i nie mamy wątpliwości, że miłości nie da się sklasyfikować. Wiemy już, że jest bezgraniczna, bezwstydna i że bywa niebezpieczna… – tak zapowiadają wystawę właściciele sklepu. Po takiej zapowiedzi po prostu trzeba się tam wybrać. Prace można oglądać do 4 marca.

I Heart You w wersji black,
czyli duet czerni z czerwienią (bo przecież w żyłach tej bestii musi płynąć krew).

A teraz oddalę się w kierunku butelki różowego szampana. Bo każdy wieczór w duecie z szampanem jest wart grzechu…

FacebookTwitterPinteresttumblr

Leave a Reply