laloushka_glamour_feb2012

Mini projektanci, maxi zamieszanie

Takie małe laleczki, a mogą narobić tyle zamieszania? A jednak – od kilku dni Laloushki szturmują sieć! A wszystko za sprawą redakcji Glamour, która poprosiła Martę Hryniak, projektantkę laleczek, o wykonanie mini wersji polskich projektantów z okazji prezentacji ich wiosennych kolekcji. I tak, w laloushkowym studio powstały repliki 10 projektantów – Ani Kuczyńskiej, Dawida Wolińskiego, Gosi Baczyńskiej, Joanny Przetakiewicz, Łukasza Jemioła, Macieja Zienia, duetu Paprocki & Brzozowski, Roberta Kupisza i Tomasza Ossolińskiego.

Planetę Glamour pod redakcją Ali Szewczyk 
zamieszkali projektanci w wersji mini

Designerskie laleczki zadebiutowały na łamach lutowego numeru magazynu, a następnie – w noworocznym prezencie od Glamour – zostały przekazane projektantom. Natychmiast zagościły na ich fanpage’ach. Sądząc po wpisach samych obdarowanych – to był strzał w dziesiątkę.  Nie mówiąc już o zachwycie ich fanek. Achom i ochom, a także like’om nie ma końca. Cytując za jedną z facebookowiczek – laleczki są Wyszyj, wymaluj! Na Laloushkowym fanpage’u też niezłe zamieszanie – natychmiast przybyło 100 nowych fanów modnych laleczek. Temat polskich projektantów w wersji doll podchwyciła już Plejada. Ciekawa jestem, jakie jeszcze kręgi zatoczy ten news?

 Minimalistyczna mini Ania Kuczyńska

 Grunge’owy mini Robert Kupisz

Jeśli nie masz jeszcze w szafie sukienki od ulubionego projektanta, zacznij od zamówienia laleczki w jego sukience. Po przysłowiowej nitce do kłębka…

FacebookTwitterPinteresttumblr

Leave a Reply