Red10

Laloushka zamiast Barbie

Naprawdę nigdy nie miałaś Barbie? – zdziwiła się Marta, projektantka Laloushek. Nie miałam. Nie chciałam mieć. Nigdy za nią nie tęskniłam. Miałam za to lalkę-‘szmaciank’ę, lalkę-niemowlę i lalkę-‘murzynkę’. Nie wiem, gdzie jest ta pierwsza. Pamiętam, że tej drugiej moja młodsza siostra odgryzła nos. Trzecią moja mama odnalazła ostatnio w domowym archiwum i podobno jest w doskonałym stanie.

Dzisiaj mam Laloushkę, która – przyczepiona do torebki – zwiedza ze mną świat. Doczekała się nawet wpisu na nowym emigracyjnym portalu InMigro. Była także obiektem westchnień podczas dzisiejszego spotkania z dziennikarkami. Coś mi się wydaje, że już wkrótce powiększy się grono jej koleżanek…

Laloushka to lalka, która łączy pokolenia:)

Stylistki ‘Pani’ podziwiają Laloushkową biżuterię

Kameralne spotkanie z Martą Hryniak, projektantką Laloushek, odbyło się dzisiaj w gościnnych progach nowego Red Onion przy Szpitalnej. Pretekstem do spotkania była nagroda MUST HAVE, którą wyróżniono lalki Laloushka podczas tegorocznego festiwalu Łódź Design. A przy okazji, Marta zaprezentowała nową kolekcję “M.O.D.A. – największe wynalazki”, ilustrującą książkę pod tym samym tytułem (do kupienia w Red Onion). W kolekcji znajdują się takie modowe hity jak mała czarna, dżinsy, sukienka Diora, czy kostium Chanel.

Jedwabne rękawiczki, spódnica na halce i żakiet – Dior w pełnej krasie!

Muszę przyznać, że modowe hity w wersji “doll” są nadzwyczaj słodkie! Słodki był też poczęstunek z kawiarenki – kolorowe makaroniki o wybornych smakach wypiekane przez rodowitą Francuzkę. Palce lizać!

 Kolekcja Laloushka Kids i słodkie przysmaki z Red Onion Cafe

Warto zaglądać do Red Onion Cafe, bo co chwilę pojawiają się tutaj nowe rarytasy. Nie wspomnę już o samym sklepie, gdzie półki wypełnione są po brzegi ciekawymi przedmiotami. A wśród nich, w kąciku dla dzieci, kolekcja dziecięcych Laloushek zaprojektowana specjalnie dla Red Onion. Super prezent pod choinkę dla małych wielbicielek przytulanek. Zamiast Barbie. Polecam.

Laloushka w wersji róż. Dla małych baletnic.
FacebookTwitterPinteresttumblr

4 thoughts on “Laloushka zamiast Barbie”

Leave a Reply