akpa20111005_deni_cler_ae_6563

pret-a-culture, czyli moda na Deni Cler

Po udanej współpracy ze Studio Buffo, gdzie grany jest muzyczny spektakl I love you (świetna obsada aktorska – polecam), Deni Cler postanowiło kontynuować przygodę z kulturą. Tym razem firma ubrała Beatę Ścibakównę, grającą współczesną Cruellę w sztuce Trener życia na deskach Teatru Syrena. Bezpieczne związki z teatrem posłużyły jako pretekst do zorganizowania spotkania pret-a-culture. W stylu salonu towarzyskiego poprowadziła je Alicja Resich-Modlińska, od lat wierna ambasadorka Deni Cler. Wystąpiła w klasycznym białym garniturze, pięknie kontrastującym z soczystą zielenią sukienki Prezes Deni Cler, Katarzyny Niezgody. Obie panie były tego dnia kwintesencją damskiej elegancji.

Alicja Resich-Modlińska i Katarzyna Niezgoda

Spotkanie licznie odwiedzili dziennikarze prasy modowej, a także osoby znane i lubiane, w tym kilka dawno nie widzianych na salonach towarzyskich Warszawy.

Brunetki, blondynki – zawsze piękne Klaudia Carlos i Bogna Sworowska

Z Anią Jurgaś, redaktor naczelną Glamour

Rozmowy o kulturze zakończył pokaz kolekcji zimowej i karnawałowej. W salonowej aranżacji modelki prezentowały looki na wyciągnięcie ręki oglądających. Lubię klimat takich kameralnych pokazów, przypominają mi zdjęcia z paryskiego atelier Chanel.

Finał pokazu

Z propozycji karnawałowych wybieram cekinową sukienkę

Goście chwalili nie tylko kameralną konwencję spotkania, ale także zaprezentowane stylizacje. W kuluarach dało się słyszeć pochlebne komentarze stylistów i redaktorów. Zaproszenie anonsowało: Moda na modę. Moda na kulturę. Po lekturze pierwszych relacji prasowych (Forbes, Fashionnow, LaMode) można śmiało dodać – Moda na Deni Cler.

fot. AKPA

FacebookTwitterPinteresttumblr

Leave a Reply