la+mania_polaroid

Laloushka for La Mania

Wczoraj La Mania obchodziła swoje pierwsze urodziny.  Z tej okazji zorganizowano kameralne spotkanie w warszawskim butiku, przy lampce szampana, pieczonych kasztanach i pysznych muffinkach. Bardzo en vogue! Spotkałam kilka znajomych osób, m.in. Anię Kaplińską-Struss, dziennikarkę biorącą w krzyżowy ogień pytań bohaterów Gali oraz Alę Kowalską, szefową mody ELLE i autorkę modowego bloga.

Polaroidowa pamiątka – z modelką La Manii i Anią Kaplińską 
(dwa palce z lewej strony zdjęcia należą do Ali Kowalskiej)

Zamieniłam słowo z Joanną Denier, projektantką przepięknych stroików i kapeluszy. Cieszę się, że rozpoczęła współpracę z La Manią. Wygląda na to, że znana z szykownych nakryć głowy Joanna Przetakiewicz wprowadza na nie modę w Polsce. Ja mam w swojej kolekcji piękny różowy stroik z atelier Denier, a także słomkowy kapelusz w stylu lat 20-tych kupiony w Sopocie i gustowny liliowy toczek upolowany w butiku vintage na londyńskim Brixton.

Manekin La Mania w smakowitym toczku z mini muffinkami

Specjalnie na urodziny La Manii powstała limitowaną kolekcja Laloushek, w charakterystycznych sukienkach, czarnych lakierkach, z małymi wieczorowymi torebkami. Sądząc po komentarzach na Facebooku lamaniowe laleczki przypadły do gustu fanom marki. Mam nadzieję, że obdarowane nimi klientki ucieszyły się z takiego prezentu.

Laloushka for La Mania, fot. Marta Hryniak

Więcej odsłon modowych Laloushek już wkrótce. A La Manii życzę 100 lat!

FacebookTwitterPinteresttumblr

Leave a Reply