urodziny_Roberta_Majkuta_Lukasz_Widziszowski_LCS_2593

Whaletone Night, a nad ranem mgła…

Wczoraj Robert Majkut, twórca Whaletone, świętował 40. urodziny. Miałam zaszczyt poprowadzić ten niezwykły wieczór.


Rozpoczął go duet Krzysztof Dys na fortepianie i Marcin “Kocin” Kociński na saksofonie, wprowadzając gości w jazzowy klimat.

Krzysztof Dys i Marcin “Kocin” Kociński

Muzyczną niespodzianką wieczoru – o czym nie wiedział sam Robert – była … Gaba Kulka
Wykonała kilka utworów, wśród których były ulubione przez Roberta “Urodziny” Lecha Janerki. 

Gaba Kulka & Whaletone

Wojciech Mann napisał o niej w Polityce: “Taki jestem zdziwiony, że aż sam się dziwię”. Goście wieczoru byli nie tylko zdziwieni, po sali rozszedł się po prostu szmer zachwytu!Goście pod wrażeniem występu Gaby Kulki.
Od prawej – Ela Madej i Robert Majkut.

Fragmenty z tego występu będzie można obejrzeć już 24 lipca, w programie TVN Co Za Tydzień. Zapowiedź tego odcinka na stronie internetowej programu. Robert Majkut opowie w nim o niezwykłym projekcie Whaletone; swoimi wrażeniami podzieli się także Izabela Kopeć, znana mezzosopranistka. Również ona przygotowała występ specjalnie z okazji Whaletone Night. Doskonała atmosfera przeniosła się na parkiet – specjalnie dla Roberta zagrał najlepszy londyński DJ mieszkający w Warszawie – DJ Trent.


DJ Trent in the mix

Mam dobrą wiadomość dla wszystkich, którzy chcieliby zobaczyć Whaletone na własne oczy – do końca lipca rezyduje w 3F Studio przy ul. Nowolipki 28B w Warszawie. Wszyscy, którzy zobaczyli fortepian, nie mogą wyjść z podziwu – wśród wielu wiadomości otrzymałam dzisiaj taki mail “Wczorajsze odkrycie zmieniło moją optykę na sprzęt muzyczny i kierunki designerskie”. Warto się wybrać do 3F Studio – Whaletone naprawdę robi wrażenie.

Wszystkie zdjęcia Łukasz Widziszowski
FacebookTwitterPinteresttumblr

Leave a Reply