Screen+shot+2011-06-01+at+10.26.22+AM

Bazgroszytowy Dzień Dziecka

Właśnie zadzwoniła do mnie moja Mama. Dzwoni co roku, żeby złożyć mi życzenia dla “dużego małego dziecka”:) Taki miły rodzinny zwyczaj…

Dostałam też inny prezent – rysunek, który prezentuję poniżej i który chyba nie wymaga komentarza?:)

Tym, którzy chcieliby się kreatywnie wykazać, polecam konkurs “Rysuj z Martyną”, który właśnie trwa na stronie Bazgroszyt.pl. Do wygrania cenne nagrody, w tym książki Martyny z osobistą dedykacją? Wystarczy kliknąć tutaj, by przejść do konkursu.

W tym tygodniu polecam też program Agnieszki Cegielskiej na TVN Meteo “Cegiełka Zdrowia” – najbliższe emisje: dzisiaj o 24.00, czwartek o 15.05, piątek o 19.00 i 24.00, w sobotę o 11.30 i 16.00 oraz w niedzielę o 14.05 i 23.30. Zobaczcie, jak dzieciaki rozcieszały w przedszkolu Agnieszkę Cegielską i Dorotę Deląg:)

Dorota Deląg i Agnieszka Cegielska w warszawskim przedszkolu Słoneczny Domek

W Magazynie Noble Concierge l’eclat warto przeczytać artykuł o tym, jak rozwijać wyobraźnię dziecka, illustrowany rysunkami Marcina Prokopa i Justyny Steczkowskiej.

Rysunek Marcina Prokopa w Bazgroszycie Gwiazd

Rysunek Justyny Steczkowskiej w Bazgroszycie Gwiazd
   
Akcja Mówimy Obrazami rozwija się – rozdaliśmy już blisko 27 tysięcy kredek, otrzymało je ponad 2 tysiące dzieci:) Wszystkim, którzy chcieliby nas wesprzeć, zapraszam do kupienia Bazgroszytu. 


Polecam Bazgroszyt – Pokolorujmy razem całą Polskę!
FacebookTwitterPinteresttumblr

Leave a Reply