zdj%C4%99cie

Andiamo a Milano!

Jutro jadę do Mediolanu. Już nie mogę się doczekać!

Podczas mediolańskiego Tortona Design Week Robert Majkut zaprezentuje swój najnowszy projekt – Whaletone. Whaletone to fortepian sceniczny, zamknięty w zachwycającej formie. Widziałam go tylko na zdjęciach. Jeszcze nie miałam szansy podziwiać go w rzeczywistości.  Na razie wiem, że dojechał na miejsce i właśnie kładzie się spać w nhow hotel🙂 Tutaj prezentowali swoje projekty między innymi Patricia Urquiola i Philippe Starck.

Whaletone w witrynie nHow Hotel

W czwartek przedpremierowo spotkaliśmy się z polskimi dziennikarzami, by zaprezentować im nowy projekt Roberta. Podczas kameralnego spotkania na 22. piętrze warszawskiego budynku Skylight, z którego zalane deszczem niebo wyglądało szczególnie zjawiskowo, Robert opowiedział o marzeniu, które mu się przyśniło, śnie, który się spełnił i projekcie, który ma szansę stać się ikoną designu. Na Futu.pl pojawiła się już pierwsza relacja po spotkaniu – w przygotowaniu kilka następnych.

Sam Whaletone prezentuje się niezwykle majestatycznie i zjawiskowo, a jednocześnie lekko, jakby od niechcenia wynurzał się spod powierzchni wody…

Whaletone by Robert Majkut

Do zobaczenia po powrocie. Ciao!
FacebookTwitterPinteresttumblr

Leave a Reply