P1030748

Bo to nas rozciesza:)

Kolejny tydzień i kolejna wizyta Mówimy Obrazami w przedszkolu:) Tym razem odwiedziliśmy warszawskie przedszkole Słoneczny Domek, by rozdać dzieciom kredki i nakręcić odcinek “Cegiełki zdrowia”, programu Agnieszki Cegielskiej na TVN Meteo.

Czy widzieliście kiedyś Agnieszkę z poziomu wózka dla lalek? Nie? To proszę bardzo:)

Agnieszka Cegielska

Nie była osamotniona, w dziecięcy fotelik wbiła się bowiem Dorota Deląg:) To mi przypomniało sztukę “Wszystko o kobietach”,  w której występuje Dorota i wciela się w rolę śmiesznej małej dziewczynki:) Serdecznie polecam. 

Dorota Deląg

Agnieszka i Dorota z przejęciem opowiadały, co narysowały w Bazgroszycie Gwiazd, a także dzieliły się spostrzeżeniami, jak bardzo ważne było dla nich rysowanie w dzieciństwie.

Dorota i Agnieszka w krainie Liliputów

A dzieci rysowały, rysowały, rysowały…

Wszystkich, którzy chcą nam pomóc rozdać więcej kredek, serdecznie zapraszam na stronę Bazgroszyt.pl. Kupując Bazgroszyty wspierasz akcję Mówimy Obrazami i pomagasz rozdawać kredki dzieciom. Rozdaliśmy już ponad 16 tysięcy kredek!

Dlaczego to robimy? “Bo to nas rozciesza!” – tak powiedziała dzisiaj dziewczynka w przedszkolu, kiedy Dorota zapytała dzieci, dlaczego lubią rysować. Bardzo nas to rozciesza:)

FacebookTwitterPinteresttumblr

Leave a Reply